Sector mentoren

Caroline Schrandt

functie: 
Regiocoördinator
Provincie: 
Groningen en Noord-Drenthe
telefoonnummer: 
06-52401222
e-mailadres: 
cschrandt@ltonoord.nl

Marc Balemans

functie: 
Regiocoördinator
Provincie: 
Gelderland
telefoonnummer: 
06 – 11 70 66 97
e-mailadres: 
mbalemans@ltonoord.nl

Jurgen Neimeijer

functie: 
regiocoördinator
Provincie: 
Overijssel en Zuid-Drenthe
telefoonnummer: 
06-51305642
e-mailadres: 
jneimeijer@ltonoord.nl

Scholing en ontwikkeling in akkerbouw en vollegrondsgroenteteelt

functie: 
Scholingsadviseur akkerbouw en vollegrondsgroenteteelt
adres: 
Centrum voor Kennis en Ontwikkeling Horapark 2 6717LZ Ede
Provincie: 
Gelderland
telefoonnummer: 
06-30601425
e-mailadres: 
h.schilders@cko-infoplein.nl

Sinds april 2015 werk ik in opdracht van de Sectorcommissie Open Teelten als scholingsadviseur akkerbouw en vollegrondsgroenteteelt.
In mijn werk staat de ontwikkeling van het vakmanschap en ondernemerschap van de ondernemer, de werkgever en de werknemer in deze
sectoren centraal.

Marieke van Leeuwen

functie: 
Regiocoördinator
Provincie: 
Zuid Holland en Utrecht
telefoonnummer: 
088-888 66 77
e-mailadres: 
mvleeuwen@projectenltonoord.nl

Arend Jan Cuperus

functie: 
Regiocoördinator
Provincie: 
Limburg
telefoonnummer: 
06- 51 49 02 78
e-mailadres: 
acuperus@arvalis.nl

Johan Elshof

functie: 
Regiocoördinator
Provincie: 
Zeeland en Noord Brabant
telefoonnummer: 
06-29 52 02 60
e-mailadres: 
johan.elshof@zlto.nl

Ton Kraakman

functie: 
Regiocoördinator
Provincie: 
Flevoland en Noord Holland
telefoonnummer: 
06-51 53 33 10
e-mailadres: 
tkraakman@projectenltonoord.nl

Bouwe Bakker

functie: 
Regiocoördinator
Provincie: 
Friesland
telefoonnummer: 
06-52 48 19 91
e-mailadres: 
bbakker@ltonoord.nl

NETmentor Yvette van Wichen

functie: 
NETmentor
Provincie: 
Utrecht, Gelderland, Overijssel, Drenthe, Groningen, Friesland, Flevoland, Zuid- en Noord-Nederland
telefoonnummer: 
06 537 237 60
e-mailadres: 
yvette.vanwichen@varkensnet.nl

Yvette van Wichen is werkzaam bij Projecten LTO Noord als Projectleider Veehouderij.

Expertise
Varkenshouderij, projectleiding en groepsbegeleiding

Back to top