Subsidie voor was- en spoelplaats Groningen

Bodem en water zijn belangrijk. Het water moet schoon zijn voor de gewassen en dieren. Steeds meer ondernemers zijn zich bewust van uit- en afspoeling. Maar het verbeteren van de waterkwaliteit is niet altijd winstgevend, dus er is ondersteuning nodig. Deze investeringsregeling was- en spoelplaats Noorderzijlvest Groningen biedt die ondersteuning. Dat doen we met 1) advies geven over de aanleg van een was- en spoelplaats  en 2) subsidie van 40 procent  tot €10.000,- subsidie voor de aanleg.  

Wie zich aanmeldt voor de subsidieregeling was- en spoelplaats Noorderzijlvest Groningen krijgt een vrijblijvend adviesgesprek met de gebiedsmakelaar. Hij of zij denkt mee over welke maatregelen passen bij een bedrijf. Ook denkt de gebiedsmakelaar mee over overleg met gemeente, waterschap of een andere partij wanneer een ondernemer een maatregel wil nemen. Bijvoorbeeld bij de aanleg van een (gezamenlijke) was- en spoelplaats en het aanvragen van de benodigde vergunningen.

Tot €10.000,- subsidie

Jij bekostigt zelf de aanleg van de was- en spoelplaats maar met de investeringsregeling Noorderzijlvest Groningen krijg je 40 procent van de kosten gesubsidieerd tot een maximum van €10.000,-.

Nieuwsgierig naar de mogelijkheden? Neem contact op!

Aanmelden en meer informatie

Gerelateerde activiteiten

Vrijdag 31 oktober 2025 - 08.30 - 13.00 uur
Op pad met de DAW Waterkaravaan Groningen op 31 oktober
Dinsdag 4 november 2025 - 20.00 - 21.30 uur
Alles wat je moet weten voor een toekomstbestendige was- en spoelplaats