Regiocoördinatoren

Vragen, ideeën of opmerkingen?

Neem contact op met een regiocoördinator bij jouw in de buurt. Of neem contact met ons op via info@agrarischwaterbeheer.nl

Kennis op maat

De Kennismatchers willen kennis op maat op het boerenerf krijgen. Zodat jij als agrariër weloverwogen en gericht maatregelen kan nemen op gebied van waterkwantiteit en waterkwaliteit, bodem en/of klimaatadaptatie met oog voor een optimaal bedrijfsresultaat.
Heb je een idee, suggestie of vraag voor de Kennismatchers? Neem dan contact op.

Tjeerd Hoekstra

Provincie:
Friesland

Waterschap:
Wetterskip Fryslân 

06 13925749
thoekstra@ltonoord.nl

 

Lees meer: Tjeerd Hoekstra nieuwe DAW-regiocoördinator Friesland
 

Marijn Struik

Provincie:
Gelderland

Waterschap:
Rijn en IJssel, Vallei en Veluwe, Rivierenland

06 15 28 28 28
mstruik@ltonoord.nl

 

 

 

Elma Haakmeester

Provincie:
Overijssel, Zuid-Drenthe

Waterschap:
Drents Overijsselse Delta, Vechtstromen

06 11238349
elma.haakmeester@kadaster.nl

 

Lees meer: Regio-coördinator Elma Haakmeester: 'DAW organiseert dialoog'

 

Jacco Hoogendam

Provincie:
Noord-Holland, Zuid-Holland

Waterschap:
Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier, Rivierenland

06 14872853
jhoogendam@ltonoord.nl

 

Lees meer: Jacco Hoogendam DAW-regiocoördinator in Noord-Holland

 

 

Martijn Neijenhuis

Provincie:
Flevoland, Groningen, Noord-Drenthe

Waterschap:
Flevoland, Noorderzijlvest, Hunze en Aa's

06 20247458
martijn.neijenhuis@kadaster.nl

 

 

 

 

Michiel Pols

Provincie:
Zuid-Holland

Waterschap:
Delfland, Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpernerwaard, Hollandse Delta

06 12226166
michiel@nflux.nl

 

 

 

 

Lydia Wijbenga

Provincie:
Utrecht, Noord-Holland

Waterschap:
Hoogheemraadschap de Stichtse Rijnlanden, Waterschap Amstel, Gooi en Vecht

06 11780424
lydia.wijbenga@kadaster.nl

 

Lees meer: Regiocoördinator Lydia Wijbenga: 'Werken aan begrip en verbinding is nodig'

 

 

Johan Elshof

Provincie:
Noord-Brabant

Waterschap:
Aa en Maas, de Dommel, Brabantse Delta, Scheldestromen

06 29520260
johan.elshof@zlto.nl

 

 

Lees meer: Coördinator Johan Elshof: 'Iedereen wil werken aan vergroten zoetwaterbeschikbaarheid'

 

Arend Jan Cuperus

Provincie:
Limburg

Waterschap:
Limburg

06 51490278
acuperus@arvalis.nl

 

 

Lees meer: Regio-coördinator Limburg Arend Jan Cuperus: aanjager en verbinder

 

 

 

 

 

 

Back to top